جعبه آتش نشانی استیل

جعبه آتش نشانی استیل

جعبه آتش نشانی استیل

جعبه آتش نشانی استیل گروه ایمن صنعت آریا متشکل از ورق استیل بوده و روکش و آبکاری ضدزنگ آن ترکیبی از کروم و نیکل می باشد. جعبه آتش نشانی استیل به دلیل زیبایی و درخشش که در ساختمان ایجاد می کند مخاطبین خاص خود را دارد و البته مقاومت آن در برابر اجسام نوک تیز بر محبوبیت استفاده از جعبه آتش نشانی استیل افزوده است. جعبه آتش نشانی استیل در ابعاد مختلف و با ضخامت ورق گوناگون تولید می گردد که این امر کاربر این جعبه را برای مصارف گوناگون همچون کارخانجات، آپارتمان های لوکس و هتل ها امکان پذیر کرده است.

انواع جعبه آتش نشانی استیل

کلیه جعبه های آتش نشانی استیل ارائه شده در سایت ایمن صنعت آریا دارای گواهی آزمون و دارای گواهی نامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت می باشند. از انواع جعبه آتش نشانی استیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جعبه آتش نشانی تمام استیل
  • جعبه آتش نشانی درب استیل
  • جعبه آتش نشانی پایه دار استیل
  • جعبه آتش نشانی تک کابین استیل
  • جعبه آتش نشانی دو کابین استیل
  • جعبه آتش نشانی توکار استیل
  • جعبه اتش نشانی روکار استیل
  • و …

steel-fire-box2

سفارش جعبه آتش نشانی استیل

با توجه به مصارف گوناگون این محصول گروه ایمن صنعت آریا امکان ساخت سفارشی سایز مورد نیاز  شما مطابق با استاندارد روز دنیا و استفاده از آخرین تکنولوژی فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید جعبه آتش نشانی استیل مورد نیاز خود را در ورق های استیل با ضخامت ۱ و ۱٫۲۵ ، ۱٫۵ میل سفارش دهید. همچنین امکان سفارش جعبه آتش نشانی با قفل و لولا سامسونتی و یا حالت سوییچی نیز وجود دارد.

محتویات جعبه آتش نشانی استیل

جعبه آتش نشانی استیل در دو حالت خالی و یا پر شامل تجهیزات آتش نشانی به فروش می رسد. محتویات جعبه آتش نشانی استیل می تواند به صورت زیر باشد:
جعبه خالی : متشکل از جعبه آتش نشانی استیل، قرقره، اهرم و قفل
جعبه پر : متشکل از جعبه آتش نشانی استیل، قرقره، اهرم، قفل، با هیدرانت، کوبلینگ، نازل و …

قیمت جعبه آتش نشانی استیل

فاکتورهای متعددی بر قیمت جعبه آتش نشانی تأثیر گذار است که از جمله آنها می توان به ضخامت ورق استیل و ایعاد جعبه آتش نشانی و لولای انتخابی به کار رفته در آن اشاره کرد. همانطور که مطرح شد جعبه آتش نشانی استیل دوکابین به دلیل مصرف بیشتر ورق استیل از قیمت بالاتری برخوردار است. در نهایت پیشنهاد میکنیم که هیچگاه کیفیت را نادیده نگردید. جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید جعبه آتش نشانی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت با شماره 02166170881 تماس حاصل فرمایید.

گروه ایمن صنعت آریا

گروه ایمن صنعت آریا علاوه بر فراهم نمودن خرید حضوری امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم نموده است تا شما عزیزان در سراسر کشور بتوانید به راحتی محصول خود را انتخاب و درب منزل دریافت نمایید. همچنین به دلیل حذف واسطه ها محصولات ارائه شده در این سایت به قیمت درب کارخانه ارائه می گردد. جهت استعلام قیمت روز جعبه آتش نشانی استیل با شماره مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

شروع گفتوگو با کارشناسان
ارسال در واتساپ